YILMAZ TİCARET

Tüplü Lpg ve Damacana su bayilikleri ile başlayan, profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile devam eden ticari hayatımız yeni birliktelikler ve iş ortaklıkları ile devam etmektedir.
Yılmaz Ticaret dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile Denizli’de sektörün seçkin şirketlerinden biridir.
Amacımız; yapılan dağıtım ve pazarlama işinin daha profesyonelce, müşterilerimize en kaliteli ürünler ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimliliğimizi arttırıp en kısa zamanda servis hizmeti vermektir.
En emniyetli şekilde, müşteriyi mutlu kılan biçimde, en düşük maliyet ve yüksek etkinlikle, daha fazla ürün satarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güvenli ve kesintisiz olarak karşılamak suretiyle daha büyük bir Yılmaz Ticaret’i yaratmak için çalışıyoruz.
Yılmaz Ticaret olarak amacımız, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ile birlikte dinamik yapımızı daha da güçlü kılarak, Denizli il merkezi ve tüm ilçelerine hizmet etmek ve daha büyük başarılara imza atmaktır.


KAPALI DEPO & İDARİ BİNA

4.750 m2 kapalı, 2.500 m2 açık depolama alanı ve idari binamızdan oluşan depomuzda Call Center, Muhasebe, Pazarlama Müdürlüğü, Toplantı salonu ve firma satış temsilcilerine tahsis edilen çalışma odalarımız mevcuttur.

Depomuzun güvenlik sistemi mevcut olup, gece güvenlik görevlilerince de korunmaktadır.