Tüpgaz ve Damacana su bayiliklerimizde Denizli ilinin her bölgesine hakim olmak amacı ile 30 adet servis aracı, 20 adet aktif ev ve işyeri abonesi, Pazarlama teşkilatımızda ise 2 Bayi Şefi ve 15 preseller personelimiz, 17 adet araç parkımız ile Denizli’nin il merkezi ve ilçelerine düzenli ziyaretler yapmakta ve rut düzeni ile satış öncesi hizmeti vermektedir.

Satışı gerçekleşen ürünlerimiz ise 10 adet Servis ve Dağıtım araçlarımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Nakliyelerimizde kullandığımız 2 tır ve 3 adet kamyon ile birlikte 60’ın üzerinde araç parkımız ve 80 ‘i aşkın personelimiz bulunmaktadır.

Pazarlama faaliyetimizde 2017 yılı rakamlarımız ise; 2.6 adet toplam müşteri, 1.9 adet aktiflik sayısı ile çalışılmaktadır. Kalan 1 müşterimiz ise dönemsellik göstermektedir.
2018 yılı Ocak ayında aramıza katılan Pepsi organizasyonumuzda da Denizli il merkezi ve ilçelerinde 2.6 adet aktif müşterimize hizmet vermekteyiz. Hızlı teslimat ve dağıtım ile Denizli ve Ege Bölgesinde bu alanda öncü olan Yılmaz Ticaret, kusursuz hizmeti temel almış yaklaşım tarzı ile sizlere hizmet sunmaktadır.